O společnostiProduktyObchodPodpora
Moravské přístroje
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace

Hlavní stránkaProduktyProgramový systém Control WebPředchozí verze systému Control WebControl Web 2000

Články
Články o systému Control Web 2000
Control Web 2000
Control Web je otevřený komponentový průmyslový řídicí a informační systém reálného času pro operační systémy Windows 95 a vyšší a Windows NT 4.0 a vyšší.
Jedna velikost nepadne všem
Nasazení systému Control Web v aplikacích s vysokými nároky na spolehlivost
Zařízení pracující libovolně dlouhou dobu bez jakýchkoliv poruch jsou naneštěstí pouze doménou sci-fi - kosmické lodě létají mezi hvězdami tisíce let a jejich řídicí systémy pracují zcela spolehlivě. Kdo by ale skutečně svěřil svůj život automatu, který jej má vzbudit za tisíc let, až loď dorazí k cizí hvězdě? Kdo by věřil, že za tisíc let nenastane jediný problém? V reálném světě naprostá spolehlivost neexistuje - existují jen zařízení více či méně spolehlivá. I ten nejlepší automobil musí někdy do servisu, i ta nejspolehlivější počítačová paměť někdy selže.
Průmyslové PC jako řídicí jednotka stroje?
Určitě ano - jen je nutno použít vhodný software. Moderní stroj dnes již neznamená pouze precizně fungující mechanismus, ale často také složitý autonomní systém, který je možné jednoduše a komfortně z jednoho místa ovládat a sledovat, systém, který dokáže sám sebe kontrolovat a ukládat své provozní stavy pro pozdější diagnózu a zjednodušit tak své používání i servis.
Software pro průmyslovou automatizaci
Jak rozlišujeme a jak posuzujeme programové systémy pro průmyslovou automatizaci? Záleží na kvalitě návrhu, schopnostech a vnitřní architektuře systémů?
Univerzální lepidlo na software
S vývojem v oblasti technologie programování se začínají objevovat produkty, které nepasují do žádné ze známých „škatulek“. Na první pohled je obtížné tyto programové systémy od svých předchůdců rozeznat. o­na totiž většina programového vybavení, kterou denně při své práci používáme, vypadá při pohledu na obrazovku počítače velmi podobně jako před několika lety. Vizualizační programy jsou pro průmyslovou automatizaci podobnou stálicí, jakou jsou pro kancelář textové editory. Kancelářské programy mají stále stejná menu a tlačítka a programy pro průmyslovou automatizaci stále zobrazují k nerozeznání podobná technologická schémata. Uvnitř se ale postupně a nenápadně moderní programové vybavení změnilo k nepoznání.
Control Web 2000 Runtime Builder pro Windows CE
Control Web 2000 bude v japonské jazykové verzi
Ano, Control Web 2000 bude opravdu lokalizován do japonštiny. A bude to velmi brzy, už letos na podzim bude hotova plně japonské betaverze. A od začátku roku 2000 bude systém Control Web distribuován na japonském trhu.
Standard SQL - řešení současných požadavků kladených na vizualizační systémy
Požadavky kladené na moderní operátorské vizualizační systémy v současnosti nabývají poměrně komplexní podoby. Ta tam je doba, kdy se přání zákazníků omezovala na zobrazování aktuálních hodnot v technologickém schématu a jednoduchých trendů týchž veličin bez jakéhokoli pozdějšího zpracování. Prosté ukládání technologických dat a událostí prostřednictvím jednoduchých archivačních systémů, které bývají součástí běžných vizualizačních prostředků již pro většinu nasazení nevyhovuje.
Internet v průmyslové automatizaci
Internet jako síť sítí spojuje stále více počítačů a poskytuje stále více služeb stále většímu množství uživatelů. Obrovská užitečnost Internetu tkví právě v jeho univerzálnosti a světové rozšířenosti. A právě rozšířenost a všeobecné přijetí je způsobeno standardizací provozu v této síti. Počínaje základním síťovým protokolem TCP/IP až po standardní služby zajišťující výměnu elektronické pošty, účast v diskusních skupinách či snad nejpopulárnější službu rozšířenou na Internetu - World Wide Web (zkratka WWW). Služba WWW se stala na Internetu nejpopulárnější hlavně díky velmi přívětivému uživatelskému prostředí a snadnému ovládání. Dnes je prostřednictvím WWW nabízeno obrovské množství informací - svou prezentaci službou WWW nabízí největší světové firmy, vědecké instituce a školy i milióny soukromých osob.
Control Web a internetové technologie
Control Web je plně vybavený systém pro tvorbu a provozování průmyslových měřicích, řídicích a vizualizačnch aplikací. Ačkoliv název systému napovídá úzké sepětí s internetovými technologiemi, jejich použití naprosto není nutné a v celé řadě nasazení systém pracuje na samostatných počítačích, případně komunikuje jen s průmyslovými automaty.
Control Web 2000
ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA EXPONÁTU pro přihlášku do soutěže Křišťálový disk 2000
 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302