Moravian instruments
Vyhledávání
Hlavní menu
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace


Hlavní stránkaProduktyPrůmyslový počítačový systém DataLab

DataLab PC
 Průmyslové počítače DataLab PC spojují výkon, flexibilitu, komunikační možnosti, standardizaci a širokou podporu PC architektury v kompaktním a robustním provedení vhodném k zabudování do strojů a rozvaděčů.
DataLab PC - Prohlášení o shodě
 Prohlášení o shodě pro DataLab PC [pdf] (stáhnout...)
DataLab PC 2504 
 Průmyslový počítač DataLab PC 2504 se čtyřjádrovým  procesorem je určen pro nasazení v náročných podmínkách průmyslové automatizace. (více...)
DataLab PC R1 
 Průmyslový počítač DataLab PC R1 se čtyřjádrovým  procesorem je určen pro nasazení v náročných podmínkách průmyslové automatizace. (více...)
DataLab PC - kompaktní počítač pro zabudované aplikace
 Moravské přístroje nabízí průmyslové počítače kompatibilní se standardem PC v kompaktním a robustním provedení umožňujícím nasazení v zabudovaných aplikacích v náročných průmyslových podmínkách. DataLab PC přináší do oblasti průmyslové automatizace výkon, flexibilitu, kompatibilitu, neobyčejně bohatou podporu výrobců software i hardware a současně velmi příznivou cenu. (více...)
DataLab PC manuál
 Referenční a uživatelský popis průmyslového počítače DataLab PC [pdf pro web] (stáhnout...)
Operační systém Windows 10 v průmyslové automatizaci
 Často zde popisujeme bohaté možnosti programového prostředí Control Web a průmyslového počítačového systému DataLab pro tvorbu aplikací v oblasti průmyslové automatizace. Výsledná kvalita zakázkového automatizačního systému je však velmi závislá na vlastnostech použitého operačního systému. A právě v této oblasti mezi aplikačními inženýry panuje zmatek a šíří se hodně nepřesných informací. (více...)
Ovladač WATCHDOG pro DataLab PC
 Ovladač WATCHDOG je určen pro řízení hlídacího obvodu na počítačích DataLab PC. (více...)
Windows CE a Windows XP Embedded
Operační systémy rodiny Windows byly tradičně navrhovány pro práci na osobních počítačích a později i serverech s poměrně bohatou konfiguracík dispozici je disková paměť pro ukládání souborů a odkládání stránek paměti, relativně hodně paměti, výkonný procesor, rychlý grafický adaptér apod. Ovšem počítačové technologie se stávají levnější, dostupnější a také menší a méně náročné na spotřebu a tím pronikají do řady dalších oborů. Počítače lze nalézt ve strojích, domácích spotřebičích, mobilních telefonech a spoustě dalších výrobků. Takto použité počítače bývají označovány jako „zabudované“ (embedded). (více...)
 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302