Moravské přístroje, a. s., zdroj: https://www.mii.cz/cat?id=57&lang=405, vytištěno: 21.04.2024 19:54:29

Hlavní stránkaProduktyPrůmyslový počítačový systém DataLab

DataLab PC
 Průmyslové počítače DataLab PC spojují výkon, flexibilitu, komunikační možnosti, standardizaci a širokou podporu PC architektury v kompaktním a robustním provedení vhodném k zabudování do strojů a rozvaděčů.
DataLab PC - Prohlášení o shodě
 Prohlášení o shodě pro DataLab PC [pdf] (stáhnout...)
DataLab PC 3404 
 Průmyslový počítač DataLab PC 3404 se čtyřjádrovým  procesorem je určen pro nasazení v náročných podmínkách průmyslové automatizace.
DataLab PC 2504 
 Průmyslový počítač DataLab PC 2504 se čtyřjádrovým  procesorem je určen pro nasazení v náročných podmínkách průmyslové automatizace.
DataLab PC R1 
 Průmyslový počítač DataLab PC R1 se čtyřjádrovým  procesorem je určen pro nasazení v náročných podmínkách průmyslové automatizace.
DataLab PC - kompaktní počítač pro zabudované aplikace
 Moravské přístroje nabízí průmyslové počítače kompatibilní se standardem PC v kompaktním a robustním provedení umožňujícím nasazení v zabudovaných aplikacích v náročných průmyslových podmínkách. DataLab PC přináší do oblasti průmyslové automatizace výkon, flexibilitu, kompatibilitu, neobyčejně bohatou podporu výrobců software i hardware a současně velmi příznivou cenu.
DataLab PC manuál
 Referenční a uživatelský popis průmyslového počítače DataLab PC [pdf pro web] (stáhnout...)
Operační systém Windows 10 v průmyslové automatizaci
 Často zde popisujeme bohaté možnosti programového prostředí Control Web a průmyslového počítačového systému DataLab pro tvorbu aplikací v oblasti průmyslové automatizace. Výsledná kvalita zakázkového automatizačního systému je však velmi závislá na vlastnostech použitého operačního systému. A právě v této oblasti mezi aplikačními inženýry panuje zmatek a šíří se hodně nepřesných informací.
Ovladač WATCHDOG pro DataLab PC
 Ovladač WATCHDOG je určen pro řízení hlídacího obvodu na počítačích DataLab PC.
Windows CE a Windows XP Embedded
Operační systémy rodiny Windows byly tradičně navrhovány pro práci na osobních počítačích a později i serverech s poměrně bohatou konfiguracík dispozici je disková paměť pro ukládání souborů a odkládání stránek paměti, relativně hodně paměti, výkonný procesor, rychlý grafický adaptér apod. Ovšem počítačové technologie se stávají levnější, dostupnější a také menší a méně náročné na spotřebu a tím pronikají do řady dalších oborů. Počítače lze nalézt ve strojích, domácích spotřebičích, mobilních telefonech a spoustě dalších výrobků. Takto použité počítače bývají označovány jako „zabudované“ (embedded).