Moravian instruments
Vyhledávání
Hlavní menu
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Obchodní partneři
Produkty
Programový systém Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a  osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Control Web - Ukázkové aplikace


Hlavní stránkaPodpora

Rady pro tvorbu aplikací
Vytváříme dobré aplikace - vykreslovače grafiky v programovém prostředí Control Web
 Vykreslovače grafiky nám vymožňují vybrat si, jaké grafické programové rozhraní operačního systému bude použito pro zobrazování virtuálních přístrojů. (více...)
Co dělat, když je aplikace příliš náročná na čas
 Každý autor aplikací v prostředí Control Web se alespoň jednou setkal s chybou „Aplikace je příliš náročná na čas“. Co tato chyba vlastně znamená? Jak zjistit, která část aplikace způsobuje zatížení aplikace? Jak aplikaci upravit, aby tato situace již nenastávala? S těmito dotazy se na nás zákazníci často obracejí. V následujícím článku se na tyto otázky pokusíme odpovědět. (více...)
Control Web místo pracovní plochy operačního systému
 V průmyslovém prostředí bývá častým požadavkem, aby na operátorském pracovišti, kde běží aplikace v systému Control Web nebylo možné spouštět žádné jiné aplikace, přepínat se mezi aplikacemi nebo pracovat se soubory na disku. V ideálním případě by na počítači běžela pouze operátorská aplikace. Lišta se spuštěnými aplikacemi, tlačítko start a plocha s ikonami by vůbec nebyly vidět. V tomto článku si ukážeme postup, jak toho dosáhnout. (více...)
Nebojme se knihoven
 Nejdůležitějším cílem při návrhu systému Control Web 6 bylo zjednodušit a zrychlit práci tvůrcům aplikací. Hlavní novinkou, která bude mít velký vliv na efektivitu práce, jsou aplikační knihovny a předlohy přístrojů. V tomto článku se budeme věnovat knihovnám. Na jednoduchých příkladech si ukážeme, jak se knihovny používají, co všechno umí a jaké jsou nástrahy jejich používání. (více...)
Zálohované aplikace - s datovými sekcemi to jde snadno
 Díky novým vlastnostem systému Control Web 5 již není nutné zálohované aplikace složitě programovat a používat speciální serverové operační systémy. Vystačíte si „pouze“ s klasickým operačním systémem pro pracovní stanice a systémem Control Web 5. (více...)
Datové sekce – silný nástroj pro distribuovaná data
 Nedělejme síťové distribuované aplikace postaru! Mechanismy výměny a správy dat rozptýlených v počítačových sítích, které se dříve musely v aplikacích docela promyšleně programovat, jsou nyní okamžitě a s veškerým komfortem k dispozici. (více...)
 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302