O společnostiProduktyObchodPodpora
Moravské přístroje
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace

Hlavní stránkaPodpora

Převod aplikace ze starší verze Control Web do novější
 Potřebujete převést aplikaci ze starší verze systému Control Web do novější? Níže je popsán postup, jak na to.

Každá verze systému Control Web umožňuje načíst zdrojový text z předcházející verze a tudíž je převod z předcházející verze snadný. Co ale dělat, když potřebujete převést aplikaci např. ze systému Control Web 2000 do verze Control Web 8?

Zdrojový text aplikace vytvořené v Control Web 2000 bude potřeba načíst nejprve do vývojové verze Control Web 5, překlopit se do grafického editoru, provést nějakou nepatrnou změnu (např. posunout nějaký přístroj apod.) a uložit do souboru ve formátu Control Web 5. Uložený soubor ve formátu Control Web 5 načtete následně do vývojové verze Control Web 6.1, překlopíte so do grafického editoru, provedete nepatrnou změnu a uložíte do souboru ve formátu Control Web 6.1. Většinou lze zdrojový text z Control Web 6.1 načíst přímo do Control Web 8, pokud by byly při kompilaci detekovány chyby, bude potřeba ještě načíst zdrojový text do vývojového prostředí Control Web 7, překlopit se do grafického editoru, opět provést nepatrnou změnu a uložit aplikaci do souboru ve formátu Control Web 7. Zdrojový text ve formátu Control Web 7 pak už do Control Web 8 načtete.

Schéma kompatibility aplikací

Schéma kompatibility aplikací

Pro převod aplikace stačí demonstrační verze systémů Control Web 5, Control Web 6.1 a případně Control Web 7. Všechny verze vývojových verzí systému Control Web lze je stáhnout z našeho serveru ze sekce Stažení software.

V případě potřeby Vám s převodem aplikace do nové verze pomůžeme.

Poznámka:

Pokud nemáte licence na na vývojové verze nebo na použité ovladače v aplikaci, je třeba po dobu převodu aplikace nahradit použité ovladače ovladačem DUMMY.DLL.

 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302