O společnostiProduktyObchodPodpora
Moravské přístroje
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace

Hlavní stránkaNovinky

12 důvodů, proč používat Control Web
 „Je velmi jednoduché něco zkomplikovat, zato bývá značně komplikované něco zjednodušit.“ Murphyho zákon

1) Programový systém Control Web se od ostatních liší svou unikátní architekturou. Aplikační programy jsou tvořeny strukturami instancí programových komponent v paměti počítače. Každá vytvořené aplikace tedy disponuje výkonem, jako by byla napsána na míru přímo např. v C++. Při tvorbě aplikace vytváříme skutečné programy s neomezenými možnostmi, nejedná se tedy o obvyklou konfigurovatelnou omalovánku.

2) Control Web je široce škálovatelný a je používán jak na vestavěných řídicích jednotkách velikosti kreditní karty, tak i na síťových serverech. Pro mnoho úkolů, velmi se lišících svým rozsahem a funkčností je používáno jediné vývojové prostředí. To vede k velkým úsporám pracnosti a složitosti vývoje.

3) Control Web má schopnosti pracovat v rozsáhlých systémech o mnoha aplikacích, rozprostřených v TCP/IP sítích.

Rozsah funkčnosti činí ze systému Control Web efektivní nástroj digitalizace průmyslu pro prakticky libovolná zakázková řešení

Rozsah funkčnosti činí ze systému Control Web efektivní nástroj digitalizace průmyslu pro prakticky libovolná zakázková řešení

4) Control Web obsahuje mnoho internetových technologií. Jeho součástí je HTTPS webový server i klient a také konfigurovatelné ovladače pro TCP/IP komunikaci i posílání a příjem SMS. Podporovány jsou také technologie průmyslového internetu věcí.

5) Aplikační programy mohou být uchovávány ve snadno čitelném strukturovaném textu. Aplikace jsou během evoluce prostředí vždy vzestupně kompatibilní s předchozí verzí systému. Veškeré investice do vývoje aplikací jsou tak spolehlivě chráněny.

6) Control Web obsahuje podporu a komponenty pro práci s obrazem z kamer.

7) Pro prostředí Control Web je k dispozici rozsáhlý a výkonný systém strojového vidění VisionLab.

8) Mnoho programových komponent pro práci s grafikou a obrazem maximálně využívá mohutného masivně paralelního výkonu moderních grafických procesorů. Aplikace jsou tak velmi efektivní v heterogenním výpočetním prostředí současných počítačů.

9) Control Web může spolupracovat s SQL servery a databázemi. Lze jej tak snadno integrovat do libovolných informačních systémů podniků.

10) Řada programových komponent, ze kterých je možno sestavovat aplikační programy je trvale otevřená a stále se rozšiřuje. Programové prostředí tak nepřetržitě reaguje na vývoj oboru informačních technologií i průmyslové automatizace.

Automatizační rozvaděč může být připojen jediným Ethernetovým kabelem

Automatizační rozvaděč může být připojen jediným Ethernetovým kabelem

11) Control Web již cca 15 let implementuje všechny principy, které jsou nyní populární pod označením průmysl 4.0.

12) Vývojovou verzi systému Control Web je možno volně stáhnout z webu www.moravinst.com a používat ji na neomezeném počtu instalací zdarma.

Novinky a rozšíření ve verzi 8 si můžete prohlédnout v magazínu, v rozlišení pro obrazovku (1.7MB) mag 2018 01 screen.pdf, a pro kvalitní tisk (25MB), mag 2018 01 print.pdf.

Článek tak, jak vyšel v magazínu Automobil Industry je v PDF podobě zde: MII_Automobil_Industry_2018.pdf.

Roman Cagaš

 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302