O společnostiProduktyObchodPodpora
Moravské přístroje
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace

Hlavní stránkaProduktyKamery DataCam a osvětlovače DataLight

Kamera pro čtení registračních značek automobilů — DataCam Traffic
 Kompaktní a klimaticky odolná digitální kamera s integrovaným infračerveným osvětlovačem DataCam Traffic je vysoce kvalitním a přitom cenově výhodným řešením automatizace provozu a evidence vjezdu do podnikových areálů, na parkoviště i monitorování a řízení provozu na komunikacích.

Digitální kamera DataCam je integrována s osvětlovačem v blízkém IR spektru do malé, lehké a klimaticky odolné skříňky.

Díky integraci kamery s IR osvětlovačem je systém spolehlivý i v největších mrazech a čelní sklo je dokonale chráněno před zarosením nebo námrazou.

Osvětlovací LED v blízkém infračerveném pásmu jsou na tomto obrázku zobrazeny prostřednictvím digitálního fotoaparátu. Pro lidské oko je toto záření prakticky neviditelné a pro řidiče tak nepředstavuje žádný rušivý vjem.

Osvětlovací LED v blízkém infračerveném pásmu jsou na tomto obrázku zobrazeny prostřednictvím digitálního fotoaparátu. Pro lidské oko je toto záření prakticky neviditelné a pro řidiče tak nepředstavuje žádný rušivý vjem.

Snímací jednotka je napájena bezpečným napětím 12 VDC. Vzdálenost USB připojení je standardně 5m, při použití aktivních prodlužovacích kabelů až 25m od počítače. Pomocí dodávané konzoly lze jednotku snadno upevnit na vodorovný nebo svislý nosník i povrch.

Kamera DataCam s rozlišením 1392 x 1040 pixel zajišťuje nebývale kvalitní, čistý a stabilní obraz s nízkým šumem a vysokým rozlišením detailů.

Vysoká dynamika obrazu z kamery DataCam zajišťuje spolehlivé přečtení značky i v nepříznivých světelných podmínkách.

Vysoká dynamika obrazu z kamery DataCam zajišťuje spolehlivé přečtení značky i v nepříznivých světelných podmínkách.

Programové vybavení pracuje v prostředí systému Control Web. Systém tak lze vybavit libovolnými dalšími funkcemi a lze jej rovněž integrovat do informačního systému podniku. Programové vybavení může v reálném čase spolupracovat s databázovými systémy, komunikovat s dalšími automatizačními systémy a počítači v pevných i bezdrátových sítích, posílat SMS, vystupovat jak v roli webového serveru, tak i číst data jako webový klient z jiných serverů a mnoho dalšího.

Pro snímání dat z okolního prostředí a pro přímé řízení okolních technologií (semafory, závory, výtahy atd.) lze připojit jakékoliv jednotky ze široké řady vstupně-výstupních jednotek DataLab. Tyto jednotky mohou být připojeny prostřednictvím komunikačních standardů USB, Ethernet nebo RS485.

Vlastní vyhledání registrační značky v obraze a její spolehlivé přečtení je realizováno pomocí univerzálního systému strojového vidění VisionLab. Díky tomu lze snadno doplnit i další potřebné úpravy obrazu, jako je např. změna geometrie, tonality a nejrůznější filtrace.

Speciální kamery DataCam Traffic můžete objednat v internetovém obchodě.

rc

 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302