Moravian instruments
Vyhledávání
Hlavní menu
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace


Hlavní stránkaNovinky

Používejte v systému Control Web moderní vykreslovací režimy
 Moderní vykreslovací režimy v systému Control Web nabízí krásnou grafiku optimalizovanou pro moderní grafické karty. Nepoužívejte zastaralý vykreslovací režim GDI, který je nejen pomalejší, ale také ošklivější.

Poslední dobou se často setkáváme se staršími aplikacemi systému Control Web, které uživatelé převádí do aktuální verze. Ve starších aplikacích často bývá celá aplikace v základním vykreslovacím módu GDI. V tomto vykreslovacím módu je kreslení jednotlivých přístrojů nebo i částí přístrojů v režii operačního systému. Pokud je některý přístroj průhledný (nekreslí svoje pozadí), zobrazí operační systém přístroje ve špatném pořadí. Přístroj, který by měl být na pozadí, je na povrchu. Pořadí přístrojů neodpovídá pořadí v němž jsou přístroje zapsané v aplikaci a v němž jsou zobrazené ve stromu viditelnosti grafického editoru.

Jediným řešením této situace je používat modernější vykreslovací režim (GDI+, Direct2D nebo Open GL). V nové verzi systému Control Web 8 update 71 grafický editor tyto situace hlídá. Pokud uživatel vkládá nový přístroj, který se překrývá s jinými přístroji a používá vykreslovací mód GDI, grafický editor nabídne možnost změnit vykreslovací mód na některý pokročilejší.

Ve všech vykreslovacích módech kromě GDI je kreslení jednotlivých přístrojů v režii systému Control Web a je tedy vždy správné a ve všech situacích stejné. Navíc jsou využívány modernější způsoby vykreslování, přístroje vypadají lépe a kreslení je rychlejší a aplikace spotřebuje méně systémových prostředků.

 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302