O společnostiProduktyObchodPodpora
Moravské přístroje
Hlavní stránka
O společnosti
Stažení software
Stažení dokumentů
Produkty
Control Web
Strojové vidění VisionLab
Kamery DataCam a osvětlovače DataLight
Průmyslový počítačový systém DataLab
Vědecké kamery
Speciální technika
Ceník
Aktivace produktů
Služby
Školení
Zakázková řešení
Podpora
Volba kamery a objektivu pro Strojové vidění
Control Web - Ukázkové aplikace

Hlavní stránkaProduktyPrůmyslový počítačový systém DataLabJednotky vstupů a výstupů DataLab

Jednotky DataLab můžete připojit k jakémukoliv systému
 Vestavěný protokol Modbus TCP rozšiřuje možnosti jednotek průmyslových vstupů a výstupů DataLab.

Možnosti připojení jednotek vstupů a výstupů Datalab IO k řídicím systémům bylo vždy několik. Když jsme potřebovali spojit tyto jednotky s jiným systémem, než je prostředí Control Web, vždy bylo možno využít dodávaný OPC server nebo ActiveX kompomentu. Také DLL ovladač s jednoduchým a dobře dokumentovaným API poskytuje dobrou podporu pro komunikaci s jednotkami. Nyní se tyto možnosti dále rozšiřují a připojení k jakýmkoliv systémům se opět zjednodušuje. Jednotky DataLab IoT s rozhraním Ethernet TCP/IP jsou vybaveny kromě protokolů Internetu věcí RESTful a MQTT také jednoduchým, otevřeným a široce rozšířeným protokolem Modbus.

Modbus je v dnešním světě plném proprietárních sběrnic a protokolů velmi užitečným sjednocujícím nástrojem. Jsou jím vybaveny mnohé jednotky sběru dat, regulátory, topné a ventilační systémy, klimatizační jednotky atd. a také často slouží v komunikační bránách pro standardní přístup k zařízením na sběrnicích DALI, P-Bus atd. Proto je také pro většinu softwarových systémů schopnost komunikovat protokolem Modbus nutností. Jednotky DataLab IoT mohou dobře sloužit v mnoha aplikacích.

Díky vestavěnému Modbus TCP Serveru může být k jednomu zařízení připojeno mnoho klientů, každý klient může číst i zapisovat vstupy a výstupy modulů jednotky a rovněž lze protokolem Modbus nastavovat parametry veškerých vstupně/výstupních modulů. Jednotky DataLab IoT jsou osazeny stejnými moduly průmyslových vstupů a výstupů jako ostatní jednotky DataLab Compact. Máme tak na výběr velké množství průmyslových vstupů a výstupů včetně kombinovaných modulů, které nám umožní optimalizovat konfiguraci jednotek podle zadané úlohy.

Jednotky i moduly můžete objednat v našem internetovém obchodě.

rc

 
 | O společnosti | Produkty | Podpora | Stažení software | Stažení dokumentů | 
Moravské přístroje, a.s., Masarykova 1148, Zlín-Malenovice, 76302