Moravské přístroje, a. s., zdroj: https://www.mii.cz/cat?id=2&lang=405, vytištěno: 09/06/2023 09:09:38

Hlavní stránka

Produkty
 Od svého vzniku se společnost Moravské přístroje věnuje vývoji vyspělých produktů v oblasti programového vybavení, elektroniky a optiky.

Systém řízení kvality výroby elektronických a optických zařízení je certifikován podle standardů ISO 9001. V oblasti vývoje programového vybavení společnost disponuje kvalitním a zkušeným vývojovým týmem a kvalifikovanou technickou podporou vlastních produktů.

Programový systém pro rychlý vývoj a provozování aplikací Control Web

Jako následník úspěšných systémů Control Panel se systém Control Web stal de-facto průmyslovým standardem svého oboru. Control Web je postaven na unikátní koncepci sestavování struktur aplikačních programů z komponent.

Programový systém pro strojové vidění VisionLab

Systém strojového vidění VisionLab je sadou výkonných komponent pro analýzu, zpracování a porozumění obrazu, kterou lze nainstalovat do prostředí Control Web.

Kamery DataCam a osvětlovací jednotky DataLight pro strojové vidění

Digitální kamery DataCam poskytují vysoce přesná a stabilní obrazová data s šestnáctibitovým rozlišením jasů pro nejnáročnější použití v aplikacích strojového vidění. Osvětlovací jednotky DataLight mohou být přímo řízeny kamerami a zjednodušují tak konfiguraci pracovišť vizuální inspekce.

Průmyslový počítačový systém DataLab, jednotky vstupů a výstupů, vestavné počítače a průmyslové monitory

Průmyslový počítačový systém DataLab poskytuje ucelenou řadu vstupně/výstupních jednotek, kompaktních vestavných počítačů i panelových počítačů a monitorů pro snadné a efektivní řešení úloh průmyslové automatizace.

Nízkošumové vědecké CCD kamery

Vědecké kamery firmy Moravské přístroje jsou navrhovány s ohledem na maximální kvalitu obrazu. Elektronika kamer zajišťuje vyčítání na mezi čtecího šumu samotných CCD detektorů. CCD čipy jsou aktivně chlazeny na teplotu až o 50C nižší než je teplota okolí.

Speciální technika

Speciální technika a zařízení pro použití v bezpečnostním průmyslu a v ozbrojených silách.