Představení DataLab PC-Q
 Představujeme Vám průmyslový počítač DataLab PC-Q s dosud nevídanými možnostmi konfigurace.

Přímo na míru Vaší aplikaci můžete vybírat z řady doporučených procesorů, od Intel Pentium G4560T až po Intel Core i7-7700T. Paměť SoDIMM 2400MHz lze zvolit od 4 do 32 GB. Přibylo i rozhraní pro WiFi kartu typu M.2 a až 2 antény.

DataLab PC-Q

DataLab PC-Q

Počítač DataLab PC dodáváme v robustní eloxované hliníkové skříni. Pasivní chlazení procesoru spolu s vnějším žebrováním umožňuje nasazení v náročných průmyslových aplikacích a zároveň zaručuje spolehlivý provoz.

Potěšující změnou je také kompaktní velikost - žebrovaná skříň je ve všech rozměrech menší než standardní skříň z hliníkového plechu. To je možné především díky napájení pomocí vnějšho 19V adaptéru o výkonu 90W. Opět je k dispozici uchycení na DIN lištu.

Pasivní chlazení procesoru spolu s vnějším žebrováním skříňky je dostačující pro obvyklý provoz. Při trvalém plném zatížení procesoru nebo při nasazení v horkém prostředí doporučujeme umístění počítače do prostoru, který je větrán. Tento model nenabízí COM porty a hlídací obvod Watchdog. Pokud vyžadujete tyto vlastnosti, prosím vyberte si jiný model DataLab PC.

DataLab PC-Q - zadní panel

DataLab PC-Q - zadní panel

Stejně jako u předchozích modelů DataLab PC-Q je ve skříni prostor pro standardní 2,5'' disk. Místo CFast karty je možné použít Solid State Disk s rozhraním M.2. Na počítači tedy lze provozovat jak Windows 10 Professional, tak Windows Embedded Standard 7.

Věříme, že nový průmyslový počítač DataLab PC-Q Vám otevírá nové zajímavé možnosti.

DataLab PC-Q - čelní panel

DataLab PC-Q - čelní panel